Weekend z Europejską Rywalizacją Rowerową

Pogoda piękna, wiosna zagościła u nas na dobre więc czeka nas kolejny aktywny weekend w ramach Europejskiej Rywalizacji Rowerowej.

Drużyna Metropolii Bydgoszcz od pierwszych dni utrzymuje się na podium w klasyfikacji zajmując 3 miejsce spośród 52 startujących drużyn.

Mamy ambicje, aby utrzymać miejsce na podium do końca rywalizacji więc zapraszamy wszystkich do wzmożonej aktywności rowerowej.

Przypominamy, że w tej rowerowej zabawie może wziąć udział dosłownie każdy kto jeździ rowerem, ściągnie aplikację Naviki i dołączy do drużyny BYDGOSZCZ MET. AREA.
Wszelkie szczegóły dotyczące rywalizacji, organizowanych wspólnych przejazdów, klasyfikacji i nagród oraz rankingi się dostępne na stronie internetowej www.BydgoszczNaRowery.pl .

W sobotę, 20 maja odwiedzamy Nakło nad Notecią.
Tradycyjnie ruszamy z parkingu przed Ratuszem na Starym Rynku, o godzinie 10.00. Nie robimy zapisów, po prostu zapraszamy wszystkich na wspólny przejazd. Jedziemy odwiedzić nową Marinę, gdzie będzie czekał na nas wspólny grill. Będziemy jechali wszyscy jedną grupą, dystans do celu to nieco ponad 30 km. Dodatkowe informacje o przejeździe znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: LINK

W niedzielę 21 maja odbędzie się kolejny bezpłatny, otwarty, trening kolarski z ekipą Bydgoszcz Cycling Challenge!

Początek o godzinie 10.00, na parkingu pod Ratuszem, Stary Rynek. Szczegóły: LINK

Oprócz organizowanych przez nas wspólnych przejazdów odbywają się rowerowe imprezy w gminach należących do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, których organizatorzy również zachęcają uczestników do korzystania z aplikacji Naviki i kręcenia kilometrów dla naszej wspólnej drużyny.

20 maja w Sicienku organizowany jest XI Rajd Rowerowy „Na dwóch kołach po drogach i bezdrożach”. Szczegóły: LINK

21 maja w Osielski organizowany jest VI Rodzinny Rajd Rowerowy. Szczegóły: LINK
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.