Przystani w kolorze blue coraz bliżej


Już za kilka tygodni 6. edycja „Przystani w kolorze blue”. Program imprezy jak zawsze przewiduje wiele różnorodnych atrakcji dla wszystkich przybywających tego dnia na przystań.

Na scenie zagrają rock cover band Momenty, Sara Music & Dance Show, Dubska, a jako gwiazda wieczoru - Cleo. Na zakończenie zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców powiatu w ramach afterparty zagra dla was DJ Paulo!

Na naszych stoiskach spotkacie też nakielski Rebel Cross Sport z widowiskowym programem treningowym, darmowymi konsultacjami oraz możliwością analizy składu ciała. Najmłodsi będą mieli okazję skorzystać z placu zabaw, eurobungee, kul wodnych i dmuchanych zamków. Starszych zapraszamy zaś do ogródka piwnego, gdzie będzie czekać na nich coś na ząb.
Jak co roku wszyscy chętni będą mogli skorzystać z rejsów statkiem po Noteci. Nie zabraknie też rozmaitych atrakcji dla dzieci w postaci zabaw i gier w wykonaniu animatorów.
Serdecznie zapraszamy na Przystań Powiat Nakielski już 15 lipca 2017 r. Start imprezy o godz. 16.00. Wstęp wolny!

Jeśli chcecie być na bieżąco dołączcie do wydarzenia na Facebooku.
Patronat medialny nad imprezą pełnią TVP Bydgoszcz, Kurier Nakielski, Nakielski Czas, Powiat24.pl, Gazeta Regionalna Powiat oraz Radio Nakło.
źródło: materiały organizatora
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.