Arie na Plaży w Koronowie


Zapraszamy na drugi koncert "Arii na plaży - Ryszard Smęda zaprasza", który odbędzie się tradycyjnie w pierwszy piątek sierpnia (04.08.). 

Tym razem oprócz śpiewającego Pana Ryszarda Smędy bas na scenie wystąpią: Małgorzata Ratajczak mezzosopran, solistka Opery Nova w Bydgoszczy, Janusz Ratajczak tenor, solista Opery Nova w Bydgoszczy oraz soliści baletu Opery Nova w Bydgoszczy- Anita Pietrykowska i Wiktor Dierewianka.

Nie zabraknie także Bogdana Ciesielskiego z zespołem (akompaniament). Koncert poprowadzą Ryszard Smęda oraz Joanna Skupin.

O możliwości dojazdu zabytkowym autobusem TUTAJ
Organizatorzy: Burmistrz Koronowa - Stanisław Gliszczyński, Ryszard Smęda, Urząd Miejski w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.
Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Bank Spółdzielczy w Koronowie, KAFRA Płytki Ceramiczne Ryszard Kamiński, Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., POL-OSTEG Sp. z o.o., Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy, Elewator w Koronowie Sp. z o.o., Rewita Pieczyska, Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne "Niedźwiedź",Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koronowie.

źródło: materiały organizatora
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.