Sobota z pracodawcą

Metropolia Bydgoszcz i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają firmy oraz osoby poszukujące pracy na „Sobotę z pracodawcą – Drzwi otwarte w firmach”

„Sobota z pracodawcą” to cykl spotkań dedykowanych osobom poszukującym zatrudnienia oraz firmom oferującym nowe miejsca pracy. W ramach tegorocznej edycji akcja zwiększa zasięg oddziaływania, kierując zaproszenie do udziału nie tylko do bydgoskich pracodawców, ale także do przedsiębiorców, którzy swoją działalność prowadzą na terenie gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. 

To wyjątkowa okazja na promocję firmy oraz wsparcie procesu rekrutacyjnego.
Formuła „drzwi otwartych” zapewnia bezpośredni kontakt przedsiębiorcy z potencjalnym pracownikiem. Dla firm to okazja do zaprezentowania siedziby, specyfiki i potencjału oraz do przedstawienia aktualnych ofert pracy. Dla osób poszukujących zatrudnienia to szansa na pokazanie siebie i pozostawienie CV bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy.
    Tegoroczne spotkania odbędą się 18 listopada, w godz. od 9.00 do 13.00.  Zgłoszenia pracodawców do uczestnictwa w projekcie należy przesyłać
do 22 września na adres email: marcin.przybylski@barr.pl.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl oraz w poniższym PLIKU

[SMB]
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.