Już dziś rusza METROPOLIA ZA PÓŁ CENY - prawdziwa gratka dla łowców okazji!

 
Od dziś do niedzieli – właśnie na ten weekend - 6-8 października, Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz przygotowało dla mieszkańców wiele cenowych okazji w ramach akcji METROPOLIA ZA PÓŁ CENY.

W minionych latach Bydgoszcz organizowała to wydarzenie jedynie na teranie miasta. W tym ofertą została skierowana do firm z całego obszaru Metropolii Bydgoszcz.

Idea wydarzenia polega na tym, że firmy, które zdecydowały się zostać parterami akcji, specjalnie dla mieszkańców i przyjezdnych gości obniżają w tych dniach ceny przynajmniej 3 swoich produktów lub usług dokładnie o połowę w stosunku do cen regularnej. Wydarzenia tego typu są organizowane w wielu miastach w Polsce i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. 

Partnerami akcji zostało ponad sto firm z Bydgoszczy i regionu. Promocyjne oferty firm pogrupowane są w następujących kategoriach: gastronomia, zakupy i usługi, zdrowie i uroda, sport i rozrywka, hotele oraz kultura. Oficjalną stroną wydarzenia, gdzie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje oraz listę okazji jest: www.ZaPolCeny.MetropoliaBydgoszcz.pl

Zapraszamy również na fanpage akcji: www.facebook.com/MetropoliaZaPolCeny

Placówki biorące udział w akcji Metropolia Za Pół Ceny oznaczone są plakatami informacyjnymi.
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.