Szukasz pracy? Przyjdź na giełdę!


Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny zaprasza na drugą edycję Giełdy Pracy WORK PARK. Na tegorocznym wydarzeniu zaprezentuje się ponad 50 pracodawców z Bydgoszczy.

 Giełda Pracy WORK PARK odbędzie się we wtorek 17 października w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Weźmie w niej udział około 50 firm z Bydgoszczy, które zaprezentują ponad 2 tys. ofert pracy. Wśród zaproszonych pracodawców są m. in. Lidl, Nokia, Cimat, Oponeo, PESA, Shapers Polska, a także Baumat, Tyco Electronics i wiele innych.

Giełda Pracy skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak i uczniów szkół i studentów, którzy stawiać będą pierwsze kroki na rynku pracy. Na giełdzie będą także doradcy zawodowi, którzy podpowiedzą, jak dobrze skonstruować CV czy dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodatkowo odbędą się warsztaty dla poszukujących pracy, które poprowadzą trenerzy biznesu oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z BPPT.

Giełda Pracy WORK PARK, 17 października 2017 , Bydgoskie Centrum Targowo- Wystawiennicze, godz. 9.00- 18.00. Wstęp wolny. 

źródło: www.bydgoszcz.pl
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.