Rajd Rowerowy w gminie Sicienko


Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sicienku oraz Wójt Gminy Sicienko serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rowerów na XII Rajd Rowerowy "Na dwóch kołach przez Gminę - po drogach i bezdrożach". Rajd odbędzie się 12 maja 2018 r.

Start tradycyjnie już z Sicienka o godz. 10.00. Zbiórka i zapisy o 9.30. Tym razem trasa prowadzić będzie przez Kasprowo, Trzemiętowo, Gliszcz, Samsieczno, Marynin, Gliszcz Kolonię (gdzie będzie można zobaczyć szkody, jakie poczyniła w lasach sierpniowa nawałnica), Wierzchucinek, Nowaczkowo, Wojnowo, Osówiec, Dąbrówkę Nową do Sicienka. W sumie rowerzyści przejadą ok. 40 km.

Zakończenie Rajdu nastąpi przy ITK w Sicienku podczas Majowego Pikniku Rodzinnego.
Wpisowe dla osób pełnoletnich to 5 zł. W ramach tego uczestnicy Rajdu mają zagwarantowany słodki poczęstunek w świetlicy w Wierzchucinku, kiełbaskę z grilla na zakończenie Rajdu oraz upominek. Czeka też na nich fajna zabawa, świeże leśne powietrze oraz atrakcje przewidziane na Majówce.

Zgłoszenia przyjmuje Katarzyna Batka, Urząd Gminy w Sicienku, ul. Mrotecka 9, pok. nr 7a lub telefonicznie pod nr 52 58 70 757. Zgłoszenia grupowe do 7 maja 2018 r.

źródło: materiały organizatora
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.