Sportowa Sobota w Kcyni


Wiesz, że w Kcyni jest siłownia plenerowa? Nie wiesz jak na niej ćwiczyć? My Ci pokażemy!!! Zapraszamy na SPORTOWĄ SOBOTĘ pod Patronatem Burmistrza Kcyni 19 maja 2018 r. od godz. 13.00 na SKATEPARKU  w Kcyni. 

W programie: instruktaż prawidłowego chodu nordic walking oraz ćwiczeń na siłowni plenerowej (Body Joy Fitness Club Nakło), pokaz judo (MLUKS Orlik Kcynia), sztuk walki i otwarty trening crossfit (MMA Devil Club Kcynia), pokaz jazdy ekstremalnej na rowerze i deskorolce (Hubert Domżalski z ekipą) oraz pokaz/warsztaty jazdy na rolkach (Rollerblading Schooll). Zajęcia poprowadzą licencjonowali instruktorzy.

Poza tym atrakcje dla dzieci, w tym warsztaty mydlarskie (godz. 14.00-15.00) – zrób prezent dla Mamy (ilość miejsc ograniczona), a także animacje i konkursy dla dzieciaków ( Planeta Świetlej Zabawy). Będzie można wykonać badania kwasu moczowego, poziomu cukru i ciśnienia (Flandria Bydgoszcz).

Imprezę organizuj Urząd Miejski w Kcyni. Patronat medialny objęło Radio NAKŁO.

W przypadku złej aury impreza odbędzie się winnym terminie (informacji szukaj na www.kcynia.pl oraz www.facebook.com/Kcyniapl. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i dziadków!

źródło: materiały organizatora
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.